vonele su stovu

vonele su stovu

 

Parduodu apynauja vonele 100 cm kudikiui su pritaikytu jai metaliniu stovu. Labai patogu naudotis, nes nereikia lenktis maudant kudikeli! Vonelė plastikinė su stovu. Vonelė plastikinė, sietas nerūdijantis. Išmatavimai 36 x 57 x 30 cm. Parduodama vonele su stovu. Vystymo stalai su vonele. Vonelė su stovu ir vystymo lenta užims nedaug vietos ir pravers maudant vaikutį. Kompaktiškai sudedamas stovas su neslystančiom kojelėm. Tinka visoms OK Baby vonelėms Sulankstomos stovo kojos leidžia jį saugoti itin kompaktiškai Komplekte. Dviejų mergyčių naudota vonelė prausimuisi su stovu. Pirkta nauja iš vaikutis. Naudota vienoje šeimoje vieno vaiko.

Vonele tarytum su gultuku. Vonelė su skalbimo lenta. Parduodama geros būklės vonelė OK Baby su stovu. Yra guminis padas po vonele, išleidimo žarna. Termometras veikia, tik skaičiai nelabai ryškūs. Parafino vonelė su priedais. Rožinis mikrofonas su stovu pravers šauniausiai namų dainininkei, kuriai bus nepaprastai linksma ir smagu pasijausti tikra muzikos žvaigžde. Mobilaus telefono ekrano vaizdo didintuvas su stovu Prekė sandėlyje. Padidinta vonelė su vystymo lenta, stovu vonelei, ir lentynėlėmis maudynių. Vonele su gultuku, kuri galima isimti ir deti i vonia. Parduotu italų gamintojo CAM vonelę su originaliu stovu. Visos teises saugomos ViskasVaikams. JANE vonelė su stovu ir vystymo lenta FLIP Jané Flip vonelės su stovu dizainas labai gražus, praktiškas ir patvarus.

Vystymo stalas su vonele bus tikras palengvinimas maudant ir perrengiant kūdikį. Vonelė tinkanti nuo gimimo bei paaugusiems mažyliams. Didžioji vonelė su metaliniu stovu, kad mamai nugara nepaskaustų. Anatominė vonelė, auganti su mažyliu, skirta saugiam ir patogiam mažylių maudymui. Su integruotu termometru Anatominė vonelė specialiai suformuota taip, kad. Vonele su stovu ir ant virsaus uzsivercia vystymo stalas. Parafino vonelė su visais reikalingais priedais. Susisiekite su mumis Gražinimai Priedai. Po vonele padėkliukas maudynių reikmenims, žaisliukams susidėti. Komplete yra indas vadenukui pilti. Vonelės stovas tvirtinamas prie komodos Asia Kai yra nenaudojama galima kompaktiškai sulenkti ir lieka komoda su vystymo lenta. REMS Tornado с вана и подставка 7 pav. REMS Tornado su didele tepalo vonele ir stovu Att.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *